| Doctorfishadi a întrebat:

Am comandat online ceva.Am luat produsele si le-am pus in cos.Mai trebuie sa fac altceva? Am facut mai intai cont pe site.Imi apare o chestie cu sumar,adica traseul produsului,este buna, adica indica corect? Merci.

Răspuns Câştigător
| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Man vei fi instiintat printr-un mail, in cat timp se face livrarea, cat si verificarea comenzii.
Sper ca nu ai platit nimic, de preferat e sa platesti produsul adus de curier si nu sa il platesti pe site.

| Doctorfishadi explică (pentru NoOneCanStopDeth):

Tanks man, nu platesc eu inainte stai linistit.Voi plati la ridicarea coletului.Mai ales ca are ceva valoare(250 lei) nu-i mult dar.....pentru mine este, mai ales ca-i viu.Merci mult.

| NoOneCanStopDeth a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Multa bafta man happy sper ca ti-am fost de folos.
Te rog, fara funda ca nu vreau happy
Caut doar sa ajut, nu sa mi se aduca ofrande

| Doctorfishadi explică (pentru NoOneCanStopDeth):

Bravo,bun raspuns.Tocmai am confirmat comanda si am primit e-mail, sunt bucuros si sper sa ajunga.Merci.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare site are propria modelitate de comanda.

Stii ca ai finalizat dupa ce alegi modalitatea de plata si datele de livrare. Daca alegi sa platesti cu cardul trebuie sa faci si plata. Vei primi pe mail o confirmare cum ca respectiva comanda a fost efectuata cu succes

| raduradu2014 a răspuns:

Depinde de pe ce site ai comandata
daca cand ai facut cont ai scris tot nume prenume, nr de tel, adresa poti sa dai "comanda" sau cum scrie acolo

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Daca le-ai bagat in cos, ai grija sa nu dai empty trush.

| Doctorfishadi explică (pentru NoOneCanStopDeth):

Aha,o sa fiu foarte atent.Cum stiu cand ajunge, voi fii contactat prin email nu?

| LeKaAlex a răspuns:

Buna. Depinde de pe ce site ai comancat si cu ce posta primesti acasa coletDaca ai comandat prin fan courier sau posta Romana.Prin fan curier, vei primi un mesaj telefonic ca vei primi sau este fan curier la tine in zona.Prin posta Romana vei primi coletul la posta bineinteles. Daca toate datele sunt corecte si ai primit un e-mail ca produsul a fost cumparat de tine, adica ceva in stil" felicitari, tocmai ai cumparat...", atunci coletul a plecat spre tine.Cat dureaza pana primesti coletul? Depinde de ce au scris in site-ul de unde ai cumparat.O zi faina cus soare si gagicilaughing >L