| Bizzle17 a întrebat:

Salut, am fost azi la posta vamala pentru a ridica un colet de pe aliexpress, dar tipa de acolo mi-a cerut "comanda" o hârtie pe care trebuie sa scrie numele meu, comanda si prețul, de unde fac rost de acea hârtie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de comanda pe care ai facut-o online. Daca ai imprimanta o scoti la imprimanta. Daca nu ai imprimanta o copiezi de pe calculatorul tau, mergi la un calculator cu acces la o imprimanta si o scoti la imprimanta.