| EmilDespot a întrebat:

Am un prieten care ieri dimineata s-a dus la spitalul de urgenta Floreasca din Bucuresti la un control la urolog. Acum are telefonul inchis si nu pot sa dau de el, stie cineva cum as putea sa aflu daca este internat sau nu? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Da, cauti pe internet spitalul respectiv si datele de contact, apoi suni la numarul de telefon si intrebi asistenta.

Răspuns utilizator avertizat
| EmilDespot explică:

Scuze de categorie, voiam sa o pun la sanatate si nu stiu cum sa o mut.