| bugativeyRO a întrebat:

Salut, as vrea sa comand un produs dar imi cere adresa de facturare. ce ar trebuie sa scriu? Din cate am inteles are treaba cu CNP-ul si alte date personale sau? Concret ce trebuie' sa scriu

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Este adresa unde se trimite factura. Ar trebui sa aiba o casuta unde spui ca este aceesi cu adresa de expediere. Nu da CNPul si alte date personale.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CNP-ul nu trebuie dat, niciodata. doar la politie sau vreo institutie de asta. importanta, nu peste tot, ca te trezesti cu cine mai stie cine la usa.