| Stafie_Tudorel_2000 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon cu urmatoarele specificatii
Diagonala display : 4.5 sau 5 inch
RAM :1 GB
Camera foto : 8 Mp
Slot Card
Procesor : dualcore 1. 3GHz sau mai mult

Stiti un telefon cu aceste specificatii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Daca vrei ceva cu 3 GB ram si procesor zdravan eu recomand Allview x1 xtreme

| Theodora292001 a răspuns:

Salut. Eu am Samsung galaxy grand. Ecran 5 inch, dual core, 8 Mp, dual sim si altele. Eu aunt foarte multumita de el. L.am luat de la Emag cu 800 ron si prietenele mele mi.au spus ca daca e mai ieftin nu e asa bun. Ei bine mie imi merge perfect. Il recomand cu placere. Este mai bun decat un S5 care costa 30 de milioane Aproape. sper ca tete.am ajutat.

| MihocSilviu a răspuns:

Vonino eqo s...il detin si e bun

| Kcristy a răspuns:

Allview Viper S 4g

| Valentin_Virussee_2000 a răspuns:

Samsung galaxy note 3 este cel mai bun si are pe ram 3 gb! Am si eu Samsung galaxy note 3 si sunt multumit de el duce an jur de 15 sau 19 milioane! Funda?