| KristiPlejaru a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si eu daca accesti bascheti sunt origianli sau nu:http://imgur.com/HXRBMCl,rqzvOYP,sE0oArL,7n9l14s#3 Si as mai dori sa stiu din ce material se confectioneaza o pereche de basketi originali. Dati va rog si niste argumente la parieriile voastre de ex:sunt neoriginali ca blablalba intelegeti voi Multumesc de ajutor.Cel mai bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Mergi cumva mai bine cu ei daca-s originali sau care-i faza ca n-am inteles? Nu mai cumparati incaltari doar ca au dunga aia de la puma sau nike sau ce e
Mai bine fii tu original decat sa-ti cumperi niste prostii d`astea `originale` din carton mai dai si juma` de salariu pe ele...grow up

| KristiPlejaru explică (pentru Lothar):

Nu dar o pereche de basketi neoriginali se strica imediat fata de cei originali care rezista foarte mult happy

| Lothar a răspuns (pentru KristiPlejaru):

Mi-am luat o pereche de adidasi de la veer de la big am dat in jur de 50 lei pe ei, aratau si bine, jucam fotbal in fiecare zi cu ei si m-au tinut 2 ani pana au ramas mici
Eram si eu mic si batut in cap si hai sa-mi iau ceva de "mare firma smechera si originali" 200 lei am dat pe ei si m-au tinut maxim 2 luni (firma aia de o aveai tu in poza)
Crede-ma..nu tin mai mult e doar reclama de ei

| KristiPlejaru explică (pentru Lothar):

Frate eu am intrebat daca sunt originali nu daca rezista sau nu