| anonim_4396 a întrebat:

Azi ma duc sa-mi cumpar o camasa denim, si nu sunt hotarat cum sa fie: cu maneca lunga sau scurta.
Ar fi ok daca mi-ar raspunde fetele mai mult, o parere din partea unei femei e bine venita happy.

2 răspunsuri:
| Petre_Costyn_1993 a răspuns:

E buna cu maneca lunga, dar sa aiba si nasture din ala ca sa se indoaie... d-ale cu maneca scurta au toti cocalarii

| GoodDay9 a răspuns (pentru Petre_Costyn_1993):

Nu am gasit o camasa denim care sa arate calumea cu maneca lunga, si mi-am luat cu maneca scurta, mie imi place cum arata.
Nu vreau sa intru in contradictie cu tine, dar cuvantul asta cocalar a ajuns sa fie folosit prea mult, si uneori fara sens.
Acum fiecare se imbraca dupa posibilitati, dar sa stii ca imi doream sa am o camasa denim cu maneca lunga/ scurta nu conta, lipsea din garderoba mea.
Si chiar nu am gasit cu maneca lunga care sa si-mi placa, am vazut cu maneca lunga camasi dar erau din alea cu multe carouri/ patratele/ buline colorate, si nu-mi plac, am vazut la multa lume care poarta si materialul este din bumbac.