| RoxanaNDK a întrebat:

Caut de ceva vreme ochelari falși și acum am început să caut serios. Nu vreau să comand de pe net, vreau să.i cumpar din magazin. (Stau în București). Cine a cumpărat din magazin îmi poate spune și mie de unde a luat și cât au costat? Mersi!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la un magazin unde se vand si rame de ochelari. Ramele de ochelari au mai nou o bucata de plastic pe ele. Acea bucata de plastic n-are dioptrii. Este o lentila falsa si gata! Cat despre pret! Depinde de magazin. Poate incepe de la 20-30 lei si poate ajunge la cateva sute. Mergi si vezi in mai multe magazine.