| kayrux1 a întrebat:

Ce cadou ii pot face unei fetite de doar un anisor? Cateva idei, va rog!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O jucarie din cauciuc tare, animalut care se poate rontai (ii cresc dintisorii la aceasta varsta). Sa fie doar de marimea pumnului tau.

| Eduard619 a răspuns:

Cateva jucarii de plus sau cele de cauciuc sau imbracaminte daca stii ce marime poarta.

| Nyy2003 a răspuns:

Jucarii de plus, hainute de marimea ei, mingi micute dar nu din acele sa le inghita

| simulare a răspuns:

O jucarie de rontait ar fi buna, eu iti recomand asta - http://adf.ly/1dYipk

| banana200 a răspuns:

Ceva, o jucarie muca de pluş sau cum a spus si bula, jucarii mici din cauciuc, oricum nu ceva facut din piese si pe care sa nu il poata inghiti

| Bucataru_Denis_1991 a răspuns:

Ii poti face cadou un ursulet mare, un costumas roz, poate niste papucei sau o paturica.