| YesorNo a întrebat:

Ce sa iau pentru baieti de 1 martie? Noi dam maine martisoare si alte chestii. Vreau raspunsuri doar de la cei care dau! Funda

Răspuns Câştigător
| Visatoarea123 a răspuns:

Pai eu le-am. luat nistte bratari cu rosu si alb, gen martisor.Ce zici?winking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yanis1208 a răspuns:

De exemplu dacă sunt copii mai mici de 7-11 ani ați putea sa le luați ce își doresc ei si puteți sa îi întrebați ce vrea de moș Nicolas anul vitor

| Marculescu_Teodora_1990 a răspuns:

Nu prea se iau cadouri baietilor de intai martie mai degraba de 9 martie fiindca aduci e ziua lor