| maxpaynelol a întrebat:

Ce spuneti de aceasta bicicleta? m.emag.ro/bicicleta-omega-hawk-29-21-viteze-alb-haw29aab /pd/D50TV3BBM, isi merita banii? Si o pot lua in 24 rate? Mama are salariu 1000 lei iar tata 1399 lei. Suntem 2 frati la parinti. Nu mai are alte rate. Se poate face? Si cam cum e, ca la mine in oras nu este eMAG, trebuie sa fac rata online, cum?

2 răspunsuri:
| Ceva123 a răspuns:

1. Daca ar stii mama ta si tactu ca le dai salariile pe net ti-ar inchide accesu (cel putin asa de respect)
2. Vorbeste cu parintii tai in primul rand nu cu TPU te va lamurii mai bine daca pot sau nu sa-ti ia bicicleta.

| maxpaynelol explică:

A zis ca ma lasa sa-mi iau bicicleta. Eu doar te-am întrebat daca e buna si daca poate face o rata.