| MoldovanAndrei a întrebat:

Salut, cei care va faceti tigari acasa ce tutun si ce filtre folositi? ce puteti sa imi recomandati la un pret bun.

Răspuns Câştigător
| vaporwave a răspuns:

eu acasa am pall mall, am mai incercat si alte marci, dar pana la urma tot dintr-astea am cumparat

| mgtow a răspuns (pentru vaporwave):

Deci fumezi, nu imi place de tine asa ca ia-ti gandu de la mine. Am uitat sa iti zic ca trebuie sa stai bine la capitolul financiar ca sa te poti lega de mine pentru ca nu ma uit la fete sarace

| vaporwave a răspuns (pentru mgtow):

nu fumez

| MoldovanAndrei explică (pentru mgtow):

Copilas te doare capul aia e prietena mea laughing)

| mgtow a răspuns (pentru MoldovanAndrei):

Ce zici ma copile ca asta se dadea la mine, daca o fi gagicata instruiesteo altfel o sa fi inselat la greu laughing