| Grecu_Alexandru_1992 a întrebat:

Salut,cine imi poate spune un site de incredere de unde sa imi pot achizitiona un telefon cu preturi ieftine! Doresc sa iau un Samsung galaxy a5 si am vazut ca e in jur de 1300 lei pe site-uri gen eMAG,altex, flanco. daca stiti vreun site de incredere cu preturi bune va rog spuneti-mi!

1 răspuns:
| Robert1999999 a răspuns:

Pai gasesti pe Olx, Okazii, La Jumate de pret, nou noute, dar sa ceri cu 'verificare colet, ca sa nu ati iei teapa. happy