| Tavi1223 a întrebat:

Salut, dacă vreau să comând cv de pe amazon.com de 142$ plătesc taxe la vama și restul? Explicați nu dați link, și am mai gasit un monitor de 27inch vreau să îl iau separat la 149$ peste 1 lună, sunt prețuri mult mai mici, tva-ul lor e super mic față de cel din ro, prețuri mult mai ieftine.

2 răspunsuri:
| Eminescu_Mihai_1999 a răspuns:

Pai trebuie sa vezi in aceea descriere a obiectului, unde scrie FREE shiping inseamna ca transportul este gratuit. Asa iti poti da seama. Sper ca te-am ajutat, FUNDA?

| K0sti a răspuns (pentru Eminescu_Mihai_1999):

Domnu' Eminovici, una sunt taxale la vama si alta e transportul gratuit!