| anonim_4396 a întrebat:

De unde si din ce magazin as putea cumpara o rochita ca a lui Wednesday din the Addams family si o mana care sa semene cu Thing (sau cum îl cheamă pe catelul lor mana ) { dacă sar putea in Bistrița pt. Ca stau in apropiere }? Prima data mam gândit ca as putea sa pictez o manusa de doctor si sa ii dau forma dar e cam greu sa fac sa semene cu o mana. Datimi ceva idei va rog. Multumesc!

2 răspunsuri:
| TeDrqq a răspuns:

Pai ar trebui sa cumperi niste cratime, te-ar ajuta foarte mult!

| qwqwwwq a răspuns (pentru TeDrqq):

Nu îmi merge tasta cu liniuta ca sa stii si tu!