| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,e cineva pe aici care a luat de pe amazon us? daca da explicati-mi si mie care e faza cu
Total Before Tax:17.14$
Shipment Total:17.14$
trebuie sa dau 17.14$ cand ajunge la mine sau cum?

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Ala e pretul pe care il platesti doar pentru transport si nu include pretul produsului cumparat. Deci platesti odata produsul si apoi mai dai 17 dolari transportul.
Toata plata se face la punerea comenzii. Nu exista plati prin ramburs la comenzi din afara tarii.

| adrianbestboy98 explică (pentru CuriousStuff):

E ciudat pentru ca eu am dat doar 9$ pe transport :/ dar cine stie poate baietii de la amazon au trimis prin alt curier decat ce am platit eu(am si nr de urmarire inclus ceea ce la mom platii nu aveam)

| CuriousStuff a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Deci tu zici ca ti-a aparut pretul ala dupa ce ai platit deja comanda? Cert e ca nu o sa mai platesti alti bani cand ajunge coletul. Nu stiu de ce ti-au pus 17. Poate ai beneficiat de ceva reducere si nu ai observat sau s-a schimbat pretul intre timp... Sau e un bug happy.

| adrianbestboy98 explică (pentru CuriousStuff):

Sau baietii sunt generosi si au trimis cu alta firma sa ajunga comanda la mine in 2 sapt dar eu nu ma supar cu cat mai repede cu atat mai bine laughing

| CuriousStuff a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Sau asta. Dar mai sigur au facut o greseala decat sa-ti trimita cu un curire la un pret dublu fata de cel platit de tine laughing