| TineMinteTreiCuvinteViataMergeInainte a întrebat:

Salut.Imi puteti spune cel mai apropiat loc de unde as putea cumpara stampila de unghii si toate cele necesare?! Eu locuiesc in republica Moldova, s.Borogani,imi puteti spune de unde as putea cumpara sau daca pot cumpara dintr-un oras mai apropiat.Cine imi spune cel mai apropiat loc ii dau funda.Va rog frumooos.Asa de tare vreau stampila de unghii dar nu stiu de unde sa cumpar.

Răspuns Câştigător
| LucyndaBianca a răspuns:

Sunt stampile de unghii si tot necesarul in catalogul Avon. Vezi daca ai reprezentanti Avon in zona in care locuiesti. happy

2 răspunsuri:
| FataAltarului a răspuns:

Eu comand dupa internet.