| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi spuneti care sunt cele mai fine tigari de la noi?

Răspuns Câştigător
| Alexandra0708 a răspuns:

Bună! După părerea mea cele mai fine țigări sunt Dunhill(fine cut în special). Asta fumez de câțiva ani ...nu scot miros urat și dacă nu tragi din țigară se stinge singura. Mai sunt Vogue și Virginia Slims recomandate pentru femei în special.

| Omul96 a răspuns (pentru Alexandra0708):

Si cum cer in magazin, "Un Dunhill fine cut"? Nu are o culoare anume?

| Alexandra0708 a răspuns (pentru Omul96):

Normal ar trebui sa se stie ce fel de pachet ceri atunci cand spui Dunhill fine cute, dar incearca mai bine cu Dunhill negru ..asta e culoarea lui