| Freshh a întrebat:

Intrebare pentru fanii anime.Imi puteti da un site de unde pot cumpara postere cu anime-uri dar sa fie din Romania? va rog.multumesc.

2 răspunsuri:
| terminallyCapricious a răspuns:

Din păcate in România nu se găsesc postere cu anime-uri...doar dacă te duci la comic con XD in schimb, iti pot recomanda site-ul acesta : https://otakumode.com/shop/art-prints/posters de aici mi-am achizitionat o multime de figurine si pot spune ca au o calitate inalta big grin nu am incercat sa cumpar postere dar pana acum TokyoOtakuMode nu m-a dezamagit niciodata ^-^
Succes!

| AnimeFan42 a răspuns:

Poti incerca revista SuperBravoGirl are mereu postere cu anime-uri