| carolinacarolina a întrebat:

Salut

Ma puteti ajuta cu cateva idei de cadouri pentru mama mea?
Vineri este ziua ei si nu am nici o idee. De stiut este ca nu e genul care poarta bijuterii sau care foloseste prea multe cosmetice, iar genul de cosmetice care le foloseste le are...deci nu prea am idee. as vrea sa fie ceva ce poate folosi doar ea si sa ii fie de folos.

Astept ajutorul vostru si va multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Ii poti lua o poza intr-adevar, un buchet de flori, o esarafa, o geanta, un portofel. Astea sunt lucruri pe care le foloseste zilnic si sunt obiecte personale, deci ai putea incerca.

3 răspunsuri:
| navinia a răspuns:

Păi da. poți lua o poză cu voi casă o emotionezi, ciocolata poiana, trandafirii care sa dovedeasca, că o iubesti! :) Ii poti lua ceva ce isi doreste de mult timp. dacă zici că foloseste multe cosmetice iai ceva ce ea nu a folosit nici o data..sau iai niste machiaje ce crezi ca iar sta bine :) poti sa ii cumperi un lantisor din ala cu inimioaara in care sa scrii un mesaj.un colier de genu --> http://www.argintarie.ro/......337-p.html dar punctul cel mai emotionant este când ii spui ''Te iubesc mamă!'' sau când ii spui ''La mulți ani mamă!'' sper ca te-am ajutat. Fundita? :*

| criss753 a răspuns:

Salut,ii poti cumpara niste flori sau o ciocolata, sau un set de pahare frumoase, sau poti sa-i faci ceva de mina deexemplu un suvenir sau o cutiuta ceva, ii poti cumpara si o cutiuta frumoasa pentru bijuterii sau ii mai poti cumpara husa pentru ceva, sper ca te-am ajutat bafta si succesehappyhappyhappy

| Thira_Andrei_1998 a răspuns:

Daca vrei sa o emotionezi atunci cauta poza cu voi doua preferata de ea si du-te la un studio foto si sa ti-o faca intr-o marime mai mare si eventual un parfum si un buchet de flori.