| UltraLex a întrebat:

Salut sunt din Bucuresti sector 4 si asi dori sa stiu de unde pot achizitiona sticlute dinacelea foarte mici de bautura a diverse maci celebre ca cele din avion findca vreau sa infiintez o colectie

ca aceasta: http://ninulescu.files.wordpress.com/2012/05/img3400-023 .jpg?w=500&h=375

Răspuns Câştigător
| Raluu21 a răspuns:

Sunt peste tot, si in mega image, si la metrou jos (am vazut la piata sudului ca tot ziceai ca stai in sector 4), am vazut si intr-un mini market de pe la romana sticlute de absolut :*