| Cristian2003 a întrebat:

Salut tpu.Aceasta intrebare este pentru cei care au folosit acel card de la altex care iti permite sa platesti orice produs in 12 rate)Nu este nici o pacaleala legata de acel card de la altex care iti permite sa cumperi orice produs in 12 rate pentru ca eu cred ca nu platesti fix cat costa produsul pe care vrei sa-l cumperi pentru ca o sa platesti mult mai mult? Dau funda
P.S. Daca o sa-mi raspundeti va rog sa-mi raspundeti detaliat si raspunsul sa fie legat de intrebare

Răspuns Câştigător
| JokerDeaD a răspuns:

Salut acum 2 saptamani am folosit si eu acest card, mi-am luat un TV si un Laptop, rata este de 12 luni, dar fara dobanda. Nu stiu de unde esti, dar in Dr. Tr. Severin, am fost la Altex si dupa ce am ales produsele au incercat sa imi adauge o garantie de 2 ani in plus, pentru care mai trebuia bani, dar am refuzat. Imi pare rau ca m-am deviat de la subiect, dar acest card e foarte convenabil, deoarece e fara dobanda, adica platesti pretul original si nimic in plus, ce am povestit eu voriam sa iti spun sa nu te lasi influentat de ei ci sa faci cu iti e bine tie, ei vor doar mai multi bani. Sper ca ti-am fost de ajutor si foloseste cardul cu incredere e foarte folositor big grin