| sk8terionutz a întrebat:

Am comandat o carcasă pentru pc de la firmă dai-tech și nu a ajuns nici în momentul asta. Când verific scrie doar "comandă expediata". Ce înseamnă asta? O să vină curând? PS : Am dat comandă sâmbătă iar luni mi-au adus comandă doar cei de la eMAG.

Răspuns Câştigător
| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Daca scrie "comanda expediata" inseamna ca comanda este pe drum. Sper sa te bucuri de carcasa!

3 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Daca scrie clar ca comanda e expediata inseamna ca e pe drum, daa

| Flav1a a răspuns:

Da, ar trebui sa ajunga. Oricum, daca vine printr-o firma de curierat rapid, vei fi contactat telefonic inainte.

| 2749764830 a răspuns:

Odata ce scrie "comanda expediata" inseamna ca trebuie sa ajunga. Acum depinde prin ce vine, prin posta sau cu masina firmei. Funda happy?