| StoicaVladutz32 a întrebat:

am si eu o intrebare. Daca vreau sa comand tricoul de pe acest site (http://www.wwefansclub.com/prodetail.asp?id=127), aveti idee cam cat m-ar costa cu totul? Sau daca stiti voi din alt loc de unde as putea cumpara acest tricou din Romania, sau nu stiu, orice mi-ar fi de folos. Imi doresc foarte mult acest tricou. Multumesc.

2 răspunsuri:
| uhegartfea234 a răspuns:

Ala nici nu e din Romania cred, deci te-ar costa peste 100 lei cu siguranta! laughing

| StoicaVladutz32 explică (pentru uhegartfea234):

Stiu ca ala nu e din Romania, am si zis daca stiti un alt loc in/din Romania... daca un site se termina cu.ro, atunci e site romanesc, daca se termina cu.com, inseamna ca e un site strain, comercialwinking mersi de ajutor.200 de lei e doar transortul, din cate am inteles...