| unnnamed a întrebat:

As dori sa cumpar si eu niste bratari de piele pentru barbati.Ce site-uri imi recomandati? Multumesc anticipat. Fundabig grin

2 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://divin.cabanova.com/super-bratari.html
Sunt foarte frumoase o sa iti placa

Sper sa te ajute

| HustlerM a răspuns:

Salut. Cred ca cele mai cunoscute (apar si pe google cand scrii "bratari piele barbati" la search) sunt: www.bratari-piele.ro si www.bijuterii24.ro ). Mai sunt cateva: www.bespecial.ro/Bijuterii/Bratari-Piele-415-c.html (da copy-paste la adresa asta a site-ului) la fel si la : www.men-style.ro/bratari-piele-c-21_42.html
Dar in general gasesti pe google daca scrii,, bratari piele barbati". Sper ca am ajutat :)