| JustGamer a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar xbox 360 si vroiam sa va intreb daca este vreo diferență intre xbox360 fat sau cel slim, înafară de carcasa, să-mi spuneți care e mai bun

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Fat-ul poate sa consume de 2 ori mai mult curent. Recomand slim-ul. Plus ca fat-ul se cam supra-incalzeste si are sanse mari de defectare. Slim-ul nu se incalzeste si se strica mai greu. In rest, nu prea sunt diferente.

1 răspuns:
| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1qAdCve

Cumpara de aici si nu iti fa probleme cu defectiunile deoarece beneficiezi de extensie de garantie.;) Spor la joaca! :))