| Florinpikachu10000 a întrebat:

Salut TPU,care este siteul ala (ca olx, tocmai etc) care are livrare gratuita?

5 răspunsuri:
| S3bastiaNN a răspuns:

Tocmai.ro este siteul. Vanzatorul trebuie sa completeze un formular on-line, curierul vine acasa, iti ia coletul si il trimite unde ai spus tu si tie iti vin banii.
http://www.tocmai.ro/livrare-gratuita-si-verificare-colet.html

| TRUSTEDro a răspuns:

Tocmai a avut o campanie pe vara dar nu cred ca mai este disponibila. Sau cauti un alt site cu livrare libera de acest fel? Nu cred ca sunt. Costurile de obicei sunt suportate de client sau in cazul in care comanzi de o suma mai mare plateste magazinul.

| Didu_Diana_1999 a răspuns:

Tocmai.ro