| maJhoN a întrebat:

Deci ma intereseaza sa cumpar un telefon prin curier dar nu prea inteleg faza cu curierul asta. Deci acel serviciu livrare cu verificare iti permite sa deschizi doar coletul sau cum? Adica daca telefonul e pus in cutie tu nu il poti deschide? Ma refer poti vedea telefonul sa umbli pe el vreo 5 minute ceva? sau doar sa vezi ce e in colet adica cutia telefonul si atat?
Nu spuneti va rog daca nu ati avut experienta
Funda!

2 răspunsuri:
| Claudia_Claudia_2000 a răspuns:

Salut,
Clientul care face o comandă prin curier, tu si dreptul sa se uiti in pachetul primit.
Acel serviciul livrare cu verificare iti permite sa deschizi.
Dupa ce platesti pachetul, poti sa iei pachetul si sa butonezi linistită pe telefon!
Sper ca te-am ajutat! o seara placuta sa ai!☺

| maJhoN explică (pentru Claudia_Claudia_2000):

Deci sa inteleg mai bine. pot desface cutia in care este telefonul daca acela este trimis de un om, telefonul fiind la mana a doua?