| Legend123 a întrebat:

mi-am luat din mall din pitesti e la hervis sport o pereche de converse all star si am dat 250 de lei pe ei, iar intrebarea este cum vad daca sunt originali? am mai cumparat multa incaltaminte si imbracaminte nike/adidas/puma de la hervis insa niciodata converse pana acum pentru ca nu m-au atras dar au inceput sa-mi placa si nu stiu cum sa-mi dau seama daca sunt fake sau originali..pana acum nu am avut probleme cu lucrurile de la hervis, au fost de calitate foarte buna. am incaltaminte si de 1 an impecabila fara rupturi insa nu mai poti avea incredere in ziua de azi nici in cele mai mari brand-uri. cum sa imi dau seama daca sunt originali? 250 de lei e prea ieftin pentru converse?.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hervis nu vinde produse contrafacute

1 răspuns:
| AdrianLvs a răspuns:

Salut! Eu zic ca sunt cam ieftini, avand in vedere faptul ca la mine costa 360 de lei.E o diferenta. FUNDA?