| xFlavy a întrebat:

Mi s-a stricat laptopu, si il aveam in garantie, l-am dus sa m-il repare, in cat timp o sa mi-l aduca inapoi?

Răspuns Câştigător
| ionutz4u92 a răspuns:

Maxim 15 zile lucratoare.

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Noi de unde am putea sa stim in cat timp il vei primi inapoi fara sa stim ce defectiune ai avut, de unde l-ai cumparat, la cine l-ai dus la reparat si asa mai departe?

Nu crezi ca cei de la service ti-ar fi putut da un raspuns mai avizat?

| xFlavy explică (pentru johnnny123):

Are stricata o balama, e de la flanco, ei mi-au spus ca in termen de 15 zile, se poate sa il aduca si mai repede?

| Nonameagain a răspuns:

Cei de la service nu ti-au spus? Poate ti-au cerut un numar de telefon sa te anunte. Asta inseamna ca nici ei nu stiu. Depinde ce are.

| Gerd a răspuns:

De unde sa stim noi happy

| BM_Laura_1996 a răspuns:

Buna! Depinde, eu l-am dus la reparat si in 5 zile mi l-au reparat! Depinde de cat de stricat este, de cat de serioasa este firma si cat aglomerati sunt cei de acolo! puppy dog eyes