| enemircea39 a întrebat:

O intrebare, vreau sa cumpar o imprimanta, care sa printeze si foi cartonate si sa o pot folosi la fotografii. Sa le pot printa. Pretul sa fie sub 1500 euro.

6 răspunsuri:
| Leytto a răspuns:

În ce scop vrei să o folosești? Vrei A4 sau A3?

| HereToHelp123 a răspuns:

Apai',Dumnezeu cu mila, imprimanta la 1500 de euro,nu cred ca se merita doar pentru a o folosi la tras niste foi laughing Majoritatea din ziua de azi, imprimante, poti scoate poze daca ai foaie din aia speciala laughingIar cu foi caronate, merge si la alea mai vechi laughing dar in niciun caz, 1500 euro!

| Band12Nikki a răspuns:

Buna!
Poti cauta pe Emag!

| BeaK a răspuns:

Eu am imprimanta Canon Pixma care poate trage la xerox si fotografii pe foaie din aceea speciala si eu am mi-am luat de la Altex cu vreo 25 de lei 15 bucati de foaie din accea speciala iar imprimanta costa in jur de 200-250 de lei.Nu stiu pretul exact eu il am de vreo 5 luni si pe atunci am luat-o cu 230 de lei.Este foarte buna..Eu sunt multumita de ea si o recomand!

| mateir84 a răspuns:

Salut,poate se potriveste cu ce am gasit aici evomag.ro http://ttap.co/1EY6eDH
imprimanta foto.