| Comin_Natzia_Lui_1990 a întrebat:

sunt nou pe aici si nu stiu daca ma puteti ajuta :
- Vreau sa-mi cumpar o figurina Assasin's Creed 2, dar toate figurinele Ezio s-au vandut. Ultimul pe care il mai gasesc este unul de pe site-ul ConsoleGames,dar nu stiu cum sa il comand big grinaca stiti cum sa-l comand sau daca aveti o figurina articulata
Ezio Auditore Da Firenze, preferabil alba sau neagra cu gluga,
seria Assasin's Creed 2, anuntati-ma si pe mine... sa cautati
un site ROMAN daca gasiti, dar sa fie articulata, nu statueta.
Cel ce ma ajuta va primi funda+bani... Multumesc!

1 răspuns:
| neneacelmic a răspuns:

In Romania nu mai sunt, am auzit ce se vor aduce pe 24 februarie mai multe figurine de genul, imi vreau banii si funda laughing))))