| yLuSsSIoN a întrebat:

Vreau sa-i cumpar unui părinte un cadou de pe internet, iar acesta vine prin fan curier, iar eu nu vreau sa afle. Cum pot face ca ei sa nu il vada? Ținând faptul ca stau la casa, iar întotdeauna este cineva cu mine acasa. Este nevoie de buletin, ceva la fac curier?

Răspuns Câştigător
| niculita4tpu a răspuns:

Adresa de livrare nu trebuie sa fie identica cu cea din buletin. Inainte sa livreze, curierul suna sa vada daca esti la locatia respectiva. Poti da alta adresa, unde te gaseste doar pe tine si specifici intervalul orar