| AlexandarAlx a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar acest skateboard
http://www.decathlon.ro/skateboard-mid-5-tatoo-alb-id_81 88573.html
Dar am o nelamurire, acolo scrie ca rotile sunt din PU si nu stiu ce inseamna...
Si mai am o intrebare. Stiti cand mai baga in stoc skateboard pe decathlon?
Dau funda

3 răspunsuri:
| rvsmady a răspuns:

Buna. "PU" este un plastic. Si este un plastic foarte bun daca vrei sa faci sarituri cu skatebord, sper ca ti-am fost de folos. O zi buna!

| stiixuletz a răspuns:

Hey Pu inseamna ca sunt din plastic eu am avut roti din Pu si au fost foarte bune si faza cu stocul depinde de orasul tau

Răspuns utilizator avertizat