| teiubesc1234 a întrebat:

vreau sa imi cumpar acesti perechi de pantofi http://ro0.bfashion.com/pantofi-cu-toc-inalt/pantofi-ted dy-8334 problema mea este ca nu stiu sa imi comand de la http://ro0.bfashion.com/ imi puteti da niste sfaturi

2 răspunsuri:
| AtomiculXXX a răspuns:

În magazinul bfashion.com aveţi două modalitaţi pentru a face o comandă:
- prin plasarea directă a comenzii pe site-ul nostru www. bfashion.com
- prin plasarea unei comenzi telefonic la nr. (031) 630 05 25
În cazul in care alegeti să plasaţi comanda direct pe site aveţi două posibilitaţi de efectuare a comenzii şi anume:
1. prin crearea unui cont personal pe site-ul nostru: aveţi posibilitatea să accesaţi oricând contul Dvs. şi să comandaţi prin selectarea produsului, culoarii si mărimii dorite. Accesaţi opţiunea "Adăugare in coş", care vă dă posibilitatea să comandaţi mai multe produse intr-o singură comandă şi apăsaţi pe butonul "Finalizează comanda". Ulterior apăsaţi pe "Cumpără", introduceţi datele pentru livrare şi selectaţi modul de plată, finalizaţi comanda prin apăsarea butonului "Cumpără" din nou.
2. prin efectuarea unei comenzi fără cont: face o comandă fără cont astfel: pur si simplu alegeţi şui selectaţi produsul, culoarea si mărimea dorită si apăsaţi butonul "Cumpără fără cont", introduceţi datele necesare pentru livrare şi apăsaţi butonul "Finalizează". În acest caz nu aveti posibilitatea de a comanda mai multe produse pe o singură comandă, pentru mai multe produse fiind necesar să efectuaţi câte o comandă pentru fiecare produs în parte.
În cazul în care comanda Dvs. este efectuată cu succes veţi primi un SMS de confirmare a plasării comenzii.
Pentru o procesare mai rapidă a comenzii Dvs. este nevoie ca toate spaţiile să fie completate corect.
În cazul în care o informaţie suplimentară este necesară confirmării comenzii Dvs. operatorii noştri vă vor contacta telefonic.

| AtomiculXXX a răspuns:

Si pentru mai multe nelamuriri uite un link http://ro0.bfashion.com/faq#7