| andrei20010510 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar Call of Duty Modern Warfare 3 pentru Steam. Costa 29.99€ pe Steam dar pe G2A l-am gasit cu 10.1€ cu tpt cu taxe. Intrebarea mea e, G2A.com e pe bune sau e o farsa? Raspundeti doar daca stiti, va rog

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

E foarte bun, nu mai cumparati jocuri de pe steam ca sunt scumpe si la fel. cumparati de pe site-uri de specialitate doar key-ul.

| andrei20010510 explică (pentru SasNetRomania):

Multumesc. Si cand il cumpar, daca nu selectez TVA-ul, se intampla ceva? Sau nu are nimic? Adica. Ma intereseaza sa primesc key-ul si sa mearga

1 răspuns: