| DeiaDeea a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr o măsuță de toaletă și oriunde caut ori prețul este mult prea mare ori magazinul nu are.Sunt din Tm și am vrut sa iau de la IKEA dar am aflat ca transportul e 1, 6 lei/km dus-întors, iar de la București la Tm sunt cel puțin 500 km..deci mulți bani. happy Am căutat și la Dedeman, Casa Rusu și altele dar nu am găsit. Stiți voi vreun site sau magazin din oraș de unde as putea cumpăra? Prețul sa fie acceptabil între 300-550 lei...dau fundița. Mersii!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai un prieten in Bucuresti il rogi sa cumpera masa si sa ti o trimita cu un curier normal.

| Holiday a răspuns:

Cum ti-a mai spus cineva, cauti un producator local de mobila, te duci cu poza celei pe care o vrei si cu dimensiunile dorite si ti-o face. Plus ca poti alege culoarea, sau poti face modificari dupa cum vrei tu.

| horia2012 a răspuns:

Daca tot esti din TM (judet/oras), de ce nu incerci la un producator de mobila local, o faci pe comanda asa cum vrei tu, iar cu transportul nu e o problema.