| alinox123 a întrebat:

Vreau sa imi iau si eu o tigara electronica. O anume tigara electronica, dar nu am gasit-o in magazine nicidecum. Am "navigat" pe net putin si am gasit-o. Este vorba despre eGo One. am gasit-o pe joytech.com dar se pare ca cei de aici nu fac livrari in Romania, iar pe joytech.ro (nu stiu daca este acelasi site, doar ca pentru Romania) nu o detin. Imi poate spune cineva un site unde fac livrari in Romania?; si bine inteles sa o si aiba la vanzare? Multumesc!

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu cumperi asa ceva niciodata! O tigara electronica nu este tocmai buna, nasa mea a incercat sa fumeze de doua ori, s-a tusit foarte tare de strangea pieptul de a facut un infarct!

| alinox123 explică:

Poate era alergica la propylene glycol, care este sintetic sau la vegetable glycerine, care este vegetala. Eu nu am nici o problema, am o tigara electronica dar nu este a mea si vreau sa imi iau eu una. Intr-adevar sunt si ele toxice chiar daca se spune ca nu. Dar nu asa toxice ca si tigarile, sau poate sunt mai nocive. Pana la urma nici una nu este buna pentru organism.

| ioioionut a răspuns:

Iti dau un sfat am avut o tigare identica si nu am facut altceva decat sa dau mai multi bani pe tigari asa ca mai bine uita de ea. e un sfat prietenesc happy