| CristiiYnk a întrebat:

Salut
zilele astea am avut tot felul de nelămuriri în legătură cu faptul că aş vrea să comand un telefon,marca Asus,care nu este disponibil în România, sau chiar Europa.
E, l-am găsit pe site-ul celor de la antelife.com : www. antelife.com/Asus-zenfone-5-Intel-z2560-dual-core-1-6ghz -android-4-3-5-0-inch-corning-gorilla-glass-3-ogs-screen -2gb-8gb-smartphone-gold.html

în fine,întrebarea mea era: să am încredere în acest site? e destul de serios? ARE CINEVA detalii despre el, cineva care a a mai comandat? să am încredere in ei în condiţiile in care comanda costă 200$ incluzând şi transportul care se face in 3-5 zile lucratoare...
ŞTIE CINEVA CEVA DESPRE ANTELIFE.COM?

MERITĂ? EXISTĂ VREUN RISC?
MULŢUMESC!

Răspuns Câştigător
| Tiberiu436 a răspuns:

Salut! nu e nici un risc si eu am comandat un telefon ASUS depe acelasi site si mi s-a parut ok este serios siteul nu ai dc sa-ti faci probleme ai incredere in acest site! Bafta