| Anarky a întrebat:

Îmi poate spune cineva unde pot găsi in bucuresti un magazin converse? Am fost la cel de pe Moșilor după program din păcate si am văzut din geam ca nu au prea multe modele. Nu prea as vrea sa comand de pe net ca nu știu daca sa am încredere, mai ales ca vreau sa fie originali. M-ar interesa in special cei clasici albi cu negru low top. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| galyperf89 a răspuns:

Pai poti gasi in:Magazinele Famous Brands, Mall Vitan, pe Strada Traian 240 intersectia mosilor cu Dacia si vis-à-vis de Pizza Hut, Carrefour Orhideea si Plaza Romania.Cam astea ar fi! Sper ca te-am ajutat. Funda? happy