| AndreyAndrey91 a întrebat:

Salutare, tot văd pe net, pe olx, anunțuri cu haine de firma (bineînțeles replici) din Turcia sau China, cu tot felul de firme cu renume :Valentino Garavani, Armani, diesel, dsquared, balmain,kenzo,Fendi, etc și unii ți le aduc la comanda, întrebarea mea e de unde le comanda? Știți vreun site de unde pot comanda și eu haine de firma replici? Și site-URI de încredere, nu țepari, va mulțumesc.

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Majoritate se duc si le cumpara personal, cel putin eu am vorbit cu cativa si ziceau ca ei aduc electrocasnice din Italia si Germania (atat noi cat si second).
Replici gasesti pe site-uri chinezesti precum AliExpress sau si pe Ebay.