| Fcp_AndrEi_1994 a întrebat:

Salutare TPU am luat un bidon de 7up si am castigat un pepsi 0.5 l de unde il pot lua va rog frumos dau funda!

3 răspunsuri:
| SorinaSuciu a răspuns:

Ori te duci la magazinul de unde l-ai luat ori te duci la un supermarket. trebuie sa fi atent deoarece ultima oara cand a fost chestia asta era o anumita perioada in care se puteau duce doapele alea (in caz ca nu e inca perioada ai trebuie sa pastrezi dopul dar cred ca daca te duci la un supermarket o sa iti dea)

| InsiNe a răspuns:

I-l poți lua de la magazinul de unde ai cumpărat acel suc sau de la firma lor

| Cretu_Catalin_1982 a răspuns:

Din magazinul de unde ai cumparat 7up si prezinta bonul fiscal daca il mai ai...