| DeikrAndrei a întrebat:

Salut TPU! Pe 23 noiembrie o sa fie mult asteptatul eveniment numit Black Firday. Eu pana acum nu am mai cumparat nimic de acest eveniment, adica nici macar nu stiu de sale-uri o sa fie, dar anul acesta vreau sa-mi achizitionez un telefon. Intrebarea mea este : In anii anteriori ce preturi au fost? Cat banuiti ca o sa fie pretul acestor produse? Cat % reducere?
Link : http://www.altex.ro/......tion-black

2 răspunsuri:
| FallingLeaves a răspuns:

Buna!
In anii trecuti au fost reduceri destul de mari, depinde de pe ce website achizitionezi produsul. In cazul telefonului din link, nu cred sa scada pretul la mai putin de 1100/1000 lei.

| DeikrAndrei explică (pentru FallingLeaves):

Stii cumva cat se vor face plasmele full hd care costa acum 900 lei?