Întrebare recomandată | iNeedNoName a întrebat:

Stie cineva de unde mi-as putea achizitiona o banda de alergat, ma refer la una cat de cat buna ( nu ceva sa se strice in 2 zile de utilizare ), si pretul ar fi cam pana in 700 lei. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Recomand intersport si decathlon.

| AndreeaAG a răspuns:

Caută pe olx sau okazii! Sunt multe lucruri noi acolo si dacă cauți găsești si cu 500-600!

| Danï12388 a răspuns:

Decathlon,sau mai bine incearca secound hand de pe olx, vei gasi produse bune chiar noi la un pret accesibil.

| Libelula2211 a răspuns:

Recomand decathlon, intersport sau daca aveti preferinte de cautare pe internet recomand Emag.ro - e un site foarte bun si s-ar putea sa gasiti ceea ce doriti.
Puteti incerca si magazinele mari cum ar fi Carrefour sau Auchan. Au si acolo produse bune si e posibil sa gasiti.