| Ioana035 a întrebat:

Stie cineva un loc de unde pot cumpara washitape? Stiu ca pot comanda de pe internet dar preturile mi se par exagerat de scumpe pentru un scotch colorat.
P.S: daca stati in Constanta si stiti un loc unde gasesc spuneti-mi si mielaughing

3 răspunsuri:
| FataȘarpe a răspuns:

Nu gasesc nicaieri nici eu laughing Am la mine in oras un singur magazin cu chestii din astea crafty sweety DIY, si nu aveau. laughing Idk eu am luat o cutie gigantica de pe net laughing nu mai tin minte de pe ce site

| Ioana035 explică (pentru FataȘarpe):

De washitape? cu cat?

| FataȘarpe a răspuns (pentru Ioana035):

In jur de 30 de bucati, cam 120 de lei, si te lasa sa alegi ce modele vrei. As mai vrea sa imi iau dar nu mai gasesc site-ul.