| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un magazin (chiar si online) unde se pot face mousepad'uri personalizate, eu sa le dau poza si ei sa o imprime pe un mousepad?

3 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Www.TricouART.ro se ocupa de asta

| lovemeoana a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu niciun tip de magazin de genu'.

| TRUSTEDro a răspuns:

Salut, Ana Maria? Cei de la www.photofancy.ro au niste produse foarte simpatice. Poti sa pui poza pe orice, cred ca si pe mousepad. In plus, este un magazin online atestat TRUSTED.ro care respecta o serie de standarde legale. Cu alte cuvinte, pot fi de incredere.