| GalaxyGirl a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi si eu vopsea pentru fata? (In special din Ploiesti) Imi trebuie pentru Halloween ^_^

6 răspunsuri:
| Mădălllinna a răspuns:

Acuarelele sunt foarte bune happy si trusele de machiaj (make-up)

| Teodoruka2001 a răspuns:

Eu nu mă fac cu vopsea ci cu acuarele laughing. Recomand acuarelele laughing.

| GalaxyGirl explică (pentru Teodoruka2001):

Daca vrei sa nu iti reziste si sa-ti apara mii de cosuri dupa, fa-te happy.

| Teodoruka2001 a răspuns (pentru GalaxyGirl):

Păi să ştii că am făcut asta anul trecut şi nu am nici un coş.nu mi s-a întâmplat nimic, nu am murit kiss.

| GalaxyGirl explică (pentru Teodoruka2001):

Nu am zis ca mori, lol. Doar ca nu doresc acuarele. Eu am tenul sensibil si daca as gasi ar fi perfect. Si nu stiu cum de da o fetita de 13 ani sfaturi despre asta, lol laughing Invata pentru scoala si lasa asta. O sa vezi la adolescenta cum e cu tenul.winking Ciuss

| Teodoruka2001 a răspuns (pentru GalaxyGirl):

Deocamdată devin adolescentă :)). Sunt pasionată de chestiile astea, nu înseamnă că la 13 ani NU am voie să ştiu aşa ceva -_- =]]]. Dacă vrei ceva make-up-uri pentru Halloween uită-te şi tu pe net, uite aici nişte idei http://keltiecolleen.buzznet.com/photos/50ofthebesthalloween/list/. Majoritatea folosesc acuarele şi nu au murit :)). Şi sunt deja adolescentă -_- =]]]. De fapt, peste 1 an, dacă tu socoteşti că la liceu eşti adolescent :)).