| Beccaaa a întrebat:

Stiti cumva cateva site-uri romanesti de pe care as putea comanda niate accesorii ca cele din serialul The Vampire Diaries? Ca si colierul Elenei sau inelul lui Damon.
Funda!

2 răspunsuri:
| HaHaHaProductionRO a răspuns:

Pe site-uri romanesti nu prea am gasit.Incearca pe okazii, poate gasesti acolo.Eu am vazut ca sunt pe ebay o gramada si unele aveau free shiping daca stau sa imi aduc aminte. Daca ai facebook, incearca sa te inscrii in grupul The vampire diaries Romania si intreaba acolo.Sigur vei gasi raspuns!

| Teo08 a răspuns:

Buna! Te mai intereseaza? Daca da, lasa mesaj ca am eu si coliere si inele din tvd.