| SoSeriuos a întrebat:

Stiti cumva daca in anii trecuti s-a aplicat black friday (noiembrie) si pentru resigilate la site-uri precum eMAG?
Sau doar produsele noi au primit reduceri?

1 răspuns:
| murgumarius a răspuns:

Politica firmei Dante International (Emag) este ca orice produs returnat sa fie trimis la furnizor si sa fie recondiţionat cu piese sh. Acesta se întoarce la cumpărător sau este pus la raft sub forma unui resigilat. Inainte de sărbători preturile urcă si de sărbători apar asa numitele reduceri. Recomand siteuri precum compari.ro, cel.ro, price.ro pentru cumparaturi deoarece acestea colaborează cu fabrica. Au fost reduceri la resigilate. Baftă.