| Mateidece a întrebat:

Stiti cumva niste magazine online in care plata se face prin paysafecard?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Depinde la ce fel de magazine te referi.

| Mateidece explică (pentru RareşTPUro):

Orice! nu stiu!

| RareşTPUro a răspuns (pentru Mateidece):

In mare parte magazinele de genul eMAG/Flanco/Altex/MediaGalaxy/evoMAG, etc nu este metoda de plata prin paysafecard...Ei folosesc metoda de plata ramburs (cash) sau cu cardul de credit/debit. Doar in cele cu aplicatii/joculete/jocuri cu cod de activare, site-uri sociale pentru conturi avansate - premium, vip si asa mai departe. In rest, magazinele normale online, nu au aceasta metoda de plata.